BAŞKAN ÇELİK’TEN ODALARA TEBRİK ZİYARETİ

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yapılan kongreler ile yeni yönetimlerini seçen Manisa Ayakkabıcılar Odası ile Manisa Madeni Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek,  başkan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

BAŞKAN ÇELİK’TEN ODALARA TEBRİK ZİYARETİ

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilk ziyaretini Manisa Ayakkabıcılar Odası’na yaptı. Başkan Ahmet Akçın ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Çelik, tebriklerini iletti. Esnaf ve sanatkarlar odalarında demokratik şekilde seçimlerin gerçekleştirildiğini kaydeden Balkan Çelik şöyle konuştu; “Değerli başkan ve yönetimini tebrik ediyor, başlarılar diliyorum.   Odalarımız son derece önemli, esnaf ve sanatkarlarımızın temsilcileri. Değerli Başkanımız saygınlığı, kişiliği ile herkes tarafından takdir edilen, sayılan bir insan. Üyeleri de bunu takdir ederek yeniden seçtiler. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu olsun. Bugüne kadar tüm odalarımız, sivil toplum kuruluşlarımızla hep fikir alışverişi içerisinde, birlikte hareket ettik.  Belediye olarak esnafımızın emrinde hizmetindeyiz. Bugüne kadar gayet uyumlu çalıştık, esnafımızla ilgili konularda sürekli fikir alışverişinde bulunduk. İnanıyorum ki bundan sonraki süreçte de aynı sevgi ve saygıyla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Kabulleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Şahıslarında tüm esnaflarımıza hayırlı işler, kazasız belasız günler diliyorum. ”

Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ahmet Akçın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti; “Ziyaretiniz bizim için onur verici. Başkanımıza ziyaretleri için şahsım ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Gerek sizlerle gerekse de üstü kuruluşlarımızla her zaman yakın ilişki içerisinde olduk. Bundan sonra da aynı şekilde çalışacağımıza inanıyorum” dedi.   

İKİNCİ DURAK MADENİ SANATKARLAR ODASI

Başkan Çelik’in bir sonraki ziyaret durağı Manisa Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı

Odası oldu.  Oda Başkanı Halil Kırlı  ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Çelik “Güven tazeleyerek seçilen Başkanımız Halil Kırlı ve yeni yönetimini tebrik ediyorum. Üstün başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendileriyle uyum içerisinde çalışacağımıza en ufak bir şüphe duymuyorum. Nazik karşılamaları için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

“Başkan Çelik’in ziyaretlerinin kendilerini çok memnun etiğini ifade eden Başkan Kırlı ise şöyle konuştu; “Başkanımız her zaman bizim yanımızda oldu, bize sahip çıktı, bizden biri oldu. Biz de kendisini içimizden biri kabul ettik. Hizmetleriniz ve ikili diyaloglarınızdan dolayı memnunuz.   Bundan sonra da aynı şekilde hizmet edeceğimizi düşünüyorum. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.”

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4