Başkan Ergün'den Hilton'a İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa'nın yeni gözdesi olan ve içerisinde Büyükşehir Belediyesi hizmet binası, AVM ve otel bulunan dev projenin otel ayağında incelemelerde bulundu.

Başkan Ergün'den Hilton'a İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası, AVM ve oteli içerisinde bulunduran Manisa'nın prestij projesinin otel bölümünde incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, büyük bir kısmı tamamlanan ve açılma aşamasına gelen projenin otel ayağında incelemelerde bulunarak, projenin son durumu hakkında bilgiler aldı.

Başkan Ergün’e incelemesi esnasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.

İncelemesine otel lobisinden başlayan Başkan Ergün, lobide yer alan donatıları inceleyen Başkan Cengiz Ergün, sonrasında otelin diğer bölümlerine geçti. Otelde yer alan balo salonu, toplantı salonları ve restoran gibi alanları tek tek gezen Başkan Ergün sonrasında otel odalarını inceledi. Otel odalarını da en ince ayrıntısına kadar inceleyen Başkan Ergün, otelde yer alan havuz, saunalar, spor salonu ve SPA bölümleri hakkında da bilgiler aldı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4