Başkan Ergün, Sancaklı İğdecik’de Çocuklarımızın Yüzünü Güldürdü

​​​​​​​Eğitime tam destek veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler ilçesi Sancaklı İğdecik Hayrullah Divrik Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokul öğrencilerine okul seti ve bot hediye etti.

Başkan Ergün, Sancaklı İğdecik’de Çocuklarımızın Yüzünü Güldürdü

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün gönderdiği hediyeleri öğrencilere teslim ederken öğrencilerin yüzündeki mutluluk da görülmeye değerdi.

Geçtiğimiz haftalarda ilk ara tatilin sona ermesiyle birlikte milyonlarca öğrenci yeniden ders başı yaptı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de kısa bir tatilin ardından tekrar okullarına kavuşan Sancaklı İğdecik Mahallesi Hayrullah Divrik Anaokulu İlkokulu ve Ortaokul öğrencilerine hediye gönderdi. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri aracılığıyla okul seti, bot ve Atatürk resminin baskılı olduğu tişörtleri teslim alan öğrenciler, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Hayrullah Divrik İlkokulu Müdürü Erdinç Balcı da, Başkan Ergün tarafından gönderilen hediyelerin kendilerini ve çocukları mutlu ettiğini dile getirdi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4