Başkan Topuz’dan, Büyükşehir’e Yol Teşekkürü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, yol yapım çalışmalarını incelemek üzere gittiği Köprübaşı ilçesinde Belediye Başkanı Regaip Topuz’u makamında ziyaret etti.

Başkan Topuz’dan, Büyükşehir’e Yol Teşekkürü

Ziyarette konuşan Başkan Topuz, 2021 asfalt sezonunda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Köprübaşı’na yapılan 50 kilometrelik yol çalışması için teşekkür ederken, önümüzdeki süreçte koordineli bir şekilde daha güzel hizmetlerin yapılacağını müjdeledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım  Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay ile birlikte program düzenlediği Köprübaşı’nda Belediye Başkanı Regaip Topuz’u ziyaret etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Sedat Gül ve Tanju Yelken, Köprübaşı Belediyesi Meclis Üyeleri Recep Yıldırım ve Dursun Bal, Alanyolu Muhtarı Mehmet Aksoy, Armağan Muhtarı Nevzat Ünlü, Esat Muhtarı Şevket Kabak, Kıdırcık Muhtarı Mehmet Kara, Sargaç Muhtarı İsmail Aksoy, Yabacı Muhtarı Ahmet Keçeli, Manisa Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Muhtarlık İşleri Müdürü Enver Çetin de yer aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi heyeti, ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yeni Yatırımları Müjdeledi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz, “İlçemizi ziyaret eden Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay’a teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz, bu yıl içerisinde Köprübaşı programında 50 kilometrelik alanda bir asfalt çalışmasında bulundular. Tabi ki burada kayda değer bir memnuniyet duyuyoruz. Muhtarlarımızla da bunun istişaresini yapıyoruz, muhtarlarımız gerçekten memnunlar. Büyükşehir Belediyemizle her zaman birlik beraberlik ve koordinasyon içerisindeyiz. Geride bıraktığımız günler içerisinde, Milletvekillerimizin, İl Başkanlarımızın ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımızın katıldığı bir toplantı gerçekleştirmiştik. Orada da bu konuları ilçeler bazında değerlendirdik. Cengiz Başkanımızdan yatırımlarla ilgili sözlerimizi aldık. İnşallah önümüzdeki süreçte Cengiz Başkanımız ilçemizi ziyaret ederek, kendisi bu müjdeleri paylaşacaktır. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başkanımızın ilçemize yaptığı koordineli hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte yapılacak yol programını da konuştuk. Yapılacak çalışmaların ardından inşallah, Köprübaşı’ndaki yol sorunu kökten çözülecektir. Ondan sonra vatandaşlarımızın yol ve ulaşım sorunu kalmayacak. Ben tekrardan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ilçemize yaptığı güzel hizmetler ve yatırımlardan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4