Bebekli’de Altyapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

Kula’nın Bebekli Mahallesi’ndeki 12 kilometrelik ana kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Bebekli’de Altyapı Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor
banner43

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile dokunduğu mahallelerden olan Kula’nın Bebekli Mahallesi’ndeki 12 kilometrelik ana kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile uzun yıllardır çözüm getirilemeyen altyapı sorunlarını gidermeye devam ediyor. Bu proje kapsamında çalışma yürütülen Kula ilçesine bağlı Bebekli Mahallesi’nde de altyapı imalatları tüm hızıyla sürüyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesindeki iş dahilinde mahallede 12 kilometrelik ana kanalizasyon hattı döşemesi gerçekleştiriliyor. Ardından ise, yine MASKİ ekipleri tarafından 19 kilometre uzunluğunda yeni içme suyu şebekesi ve son olarak da 50 bin metrekarelik kilit parke ve bordür taşı uygulaması hayata geçirilecek.

Mahalle halkı çalışmalardan memnun

Bebekli Mahalle Muhtarı Rahmi Gök, “MASKİ’nin genel anlamdaki çalışmalarından gayet memnunuz. Arızalarımız ve benzeri durumlarda ekipler hemen geliyor, ellerinden geleni yapıyorlar her zaman. Altyapı konusunda da sıkıntılarımız vardı. Mahallemizin sokakları biraz dar, arazi yapısı zorlu ama şuan çalışmalar güzel bir şekilde devam ediyor. Hizmetlerin devamını da elbette ki bekliyoruz. Tüm işler bittiğinde artık bir sorunumuz kalmayacaktır inşallah. Çalışmalarından ötürü Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4