Büyükşehir Can Dostlarımızı Yalnız Bırakmıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında can dostlarımızı yalnız bırakmıyor.

Büyükşehir Can Dostlarımızı Yalnız Bırakmıyor

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle beslenme imkanları azalan sokak hayvanlarına mama desteğini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, can dostlarımızın sağlık durumlarını da kontrol etmeyi ihmal etmedi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla beslenme imkanları azalan sokak hayvanlarına pandemi sürecinin başından bu yana olduğu gibi mama desteğinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen uygulama ile kentin muhtelif alanlarında can dostlarımız için mama bırakıldı. Can dostlarımızın sağlık durumlarının da kontrol edildiği uygulama ile ilgili olarak Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'ndan yapılan bilgilendirmede sokaktaki can dostlarımızın beslenmelerinde olumsuzluk yaşanmaması adına Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin düzenli olarak mama desteğine devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4