Büyükşehir'den Köprübaşı Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret

​​​​​​​Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Köprübaşı Muhtarlar Derneği Başkanı Seyfettin Kabadayı'ya ziyarette bulundu.

Büyükşehir'den Köprübaşı Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Dernek Başkanı Kabadayı'ya gönderdiği yeni yıl hediyeleri takdim edildi.

Mahalle muhtarlarıyla sık sık bir arada olan ve taleplerine anında yanıt veren, bu taleplerin ilgili birimlere ulaştırılması noktasında köprü vazifesi gören Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, mahalle muhtarlarına yaptıkları ziyaretleri sürdürüyor. Bu kapsamda Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Köprübaşı ilçesine giderek, Köprübaşı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Enver Çetin ile birlikte Köprübaşı Muhtarlar Derneği Başkanı Seyfettin Kabadayı'ya ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Aksoy, Başkan Ergün’ün yeni yıl hediyelerini de takdim etti. Köprübaşı Muhtarlar Derneği Başkanı Seyfettin Kabadayı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Ergün'e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4