Büyükşehir'den Köprübaşı'na Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Köprübaşı'na ziyarette bulundu.

Büyükşehir'den Köprübaşı'na Ziyaret
banner43

Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile Köprübaşı Belediyesi'ni ziyaret eden Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, daha sonra Büyükşehir Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı gasilhanede de incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Köprübaşı'na ziyarette bulunarak bir takım temaslarda bulundu. Köprübaşı'nda ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Muhtarlık İşleri Müdürlüğü'ne ziyarette bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Köprübaşı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Enver Çetin ve Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı gasilhaneye de ziyarette bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, gasilhanede incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Köprübaşı Belediyesi'ni de Ziyaret Etti

Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay ve Köprübaşı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Enver Çetin ile birlikte Köprübaşı Belediyesi'ni de ziyaret ederek Belediye Başkanvekili Halil Argun ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi'nin ilçede gerçekleştirdiği çalışmaların görüşüldüğü ziyarette, il genelinde yürütülen asfalt çalışmaları da değerlendirildi. Bu sene nokta atışı asfalt çalışmalarının yapıldığını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, "Köprübaşı'nda da elimizden geldiğinin fazlasını yapıyoruz. 75 günde 703 kilometre asfalt yaptık. Bu çalışma tamamen kendi ekiplerimizle yapıldı" ifadelerini kullandı. Köprübaşı Belediye Başkanvekili Halil Argun da, gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve tüm ekibine teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4