Büyükşehir'den Selendi Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, Muhtarlar Derneği Başkanlarına yaptığı yeni yıl ziyaretlerini sürdürüyor.

Büyükşehir'den Selendi Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret

Bu kapsamda Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci Selendi'ye ziyarette bulunarak, Selendi Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir'e Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamları ile birlikte yeni yıl hediyelerini takdim etti.

Mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, mahalleleriyle ilgili taleplerini yerinde dinleyen ve ilgili birimlere aktarılmasında köprü görevi gören Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, yeni yıl ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Selendi'ye ziyarette bulunarak Selendi Muhtarlar Derneği başkanı Bünyamin Demir ile bir araya geldi. Ziyarette Dernek Başkanı Demir'e Başkan Cengiz Ergün'ün selamları ile birlikte yeni yıl hediyeleri takdim edildi. Muhtarlar Derneği Başkanı Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Ergün'e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4