Büyükşehir'den Turgutlu, Ahmetli ve Salihli'ye Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uğur Başkal ve Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman Turgutlu, Ahmetli ve Salihli ilçelerine ziyarette bulundu.

Büyükşehir'den Turgutlu, Ahmetli ve Salihli'ye Ziyaret
banner43

           Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü personelleriyle bir araya gelen Daire Başkanları, personele Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selam ve teşekkürlerini iletti.

          Manisa Büyükşehir Belediyesi, daire başkanlıkları nezdinde sık sık ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek, başta Covid-19 ile mücadele olmak üzere, diğer yapılan çalışmaları yerinde görüp ihtiyaçları tespit etmeyi ve çalışanlara manevi destek olmayı amaçlıyor. Bu kapsamda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uğur Başkal ve Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, Turgutlu, Ahmetli ve Salihli ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde, ilçe muhtarlık işleri müdürleri ve Büyükşehir Belediyesi personeli ile bir araya gelen daire başkanları, zabıta personeli ile haşere ile mücadele ekiplerinin ilçedeki çalışmaları hakkında da bilgi aldı. Birlik ve beraberlik ruhu ile olağanüstü bir süreçte beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışmaların yürütüldüğünü belirten daire başkanları, bu zorlu süreçte özveriyle çalışan Büyükşehir personeline Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selam ve teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4