Büyükşehir'den Yunusemreli Muhtarlara Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların taleplerini alıp ilgili birimlere iletmeye devam ediyor.

Büyükşehir'den Yunusemreli Muhtarlara Ziyaret

Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy bu kapsamda Yunusemre ilçesine bağlı İlyasçılar Mahallesi ile Asmacık Mahallelerine ziyarette bulundu.

Muhtar ve vatandaşların istek ve taleplerini yerinde inceleyerek ilgili daireye aktaran Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, mahalle muhtarlarına yaptıkları ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy ve şube müdürleri Yunusemre ilçesine bağlı İlyasçılar Muhtarı Erdoğan Kartal ve Asmacık Muhtarı Hülya Gezer'i ziyaret ederek taleplerini dinledi. Ziyaretlerde Muhtar Bilgi Sistemi (MUBİS) güncelleme çalışmalarına devam etmenin yanı sıra mahallelerde yapılan hizmetler ve talebe konu olan yerler ile ilgili notlar alınarak ilgili dairelere ulaştırıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, göndermiş olduğu hediyeleri muhtarlara takdim etti. 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4