Büyükşehir Kar Mücadelesini Sürdürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, şehrin belirli noktalarında etkisini gösteren kar yağışının, hayatı olumsuz etkilememesi amacıyla kar küreme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Kar Mücadelesini Sürdürüyor

Yolda mahsur kalan araçlara yardım elini de uzatan ekiplerimiz, kar yağışının devam etme ihtimaline karşın 7/24 göreve hazır durumdalar.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesine bağlı karla mücadele ekipleri, dün akşam saatlerinde gerçekleşen kar yağışının ardından kar küreme çalışmalarına başladı. Spil Dağı ve Demirci ilçesinde etkili olan kar yağışıyla birlikte harekete geçen ekipler, hem yolları açtı hem de araçları mahsur kalan vatandaşlara yardım eli uzattı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Karla mücadele ekiplerimiz, kar yağışının ardından; hızla küreme çalışmalarına başladı. Yolların açık olması ve herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için titiz bir çalışma gerçekleştirdik. Araçları ile yollarda mahsur kalan vatandaşlarımıza da yardımcı olduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda; kar yağışının devam etme ihtimaline karşın ekiplerimizi 7/24 hazır bekletiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4