Büyükşehir, MASKİ ve Şehzadeler Belediyesinden İlçeye Önemli Yatırımlar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte gerçekleştirdikleri açılış ve inceleme programları hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Büyükşehir, MASKİ ve Şehzadeler Belediyesinden İlçeye Önemli Yatırımlar

Geçtiğimiz hafta Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’le birlikte Sancaklıçeşmebaşı’nda mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Başkan Ergün, “Burada Şehzadeler Belediyemizin mahallemize kazandırdığı Muhtarlık Binası ve Okuma Salonu ile MASKİ Genel Müdürlüğümüzün yaptığı Sancaklıçeşmebaşı, Sancaklıiğdecik ve Sancaklıkayadibi alt ve üstyapı çalışmalarının açılışlarını gerçekleştirdik. Bir kez daha bu güzel çalışmaların ilçemize hayırlı olmasını diliyor, bizleri en iyi şekilde ağırlayan Sancaklıçeşmebaşı Muhtarımız Mustafa Durmaz başta olmak üzere, kıymetli muhtarlarımıza ve hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Sokak Sağlıklaştırma Çalışmalarını Anlattı

Sancaklıçeşmebaşı programının akabinde Çarşı Bulvarı ile Dr. Sadık Ahmet Caddesi arasında kalan alanda ortak yürütülen 3. Etap 1. kısım cephe sağlıklaştırma çalışmalarını da incelediklerini aktaran Başkan Ergün, “Kısa zaman içerisinde tamamlamayı hedeflediğimiz çalışmamıza değerli katkılarından dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4