Büyükşehir Osmaniyeli Konuklarını Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve   Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri, şehit aileleri ve gazileri konuk etti.

Büyükşehir Osmaniyeli Konuklarını Ağırladı

Biz dizi temaslarda bulunmak üzere Manisa'ya gelen Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri, şehit aileleri ve gaziler ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne ziyarette bulundu. Durmuş Öksüz ve beraberindeki heyeti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü konuk etti. Başkanvekili Güzgülü'ne beraberindeki heyeti tanıtan Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, Derneğin faaliyetleri ve Osmaniye hakkında da bilgiler aktardı. Öksüz, ayrıca Osmani'ye ye özgü çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyaretleri nedeniyle Başkan Durmuş Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri, şehit aileleri ve gazilere teşekkürlerini ileten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü de Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde hayata geçirilen projelerle ilgili bilgiler aktardı.

Çanakkale Şehitler Anıtını Ziyaret Ettiler

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri, şehit aileleri ve gaziler, Manisa Büyükşehir Belediyesi ziyaretinin ardından Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu'nu ziyaret etti. Heyet Çanakkale Savaşı’nın canlandırılması yapılan diorama salonunda Çanakkale Savaşı’nın detaylarını yetkililerden öğrendi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4