Büyükşehir Personeline Sağlıklı Gıda Eğitimi Verildi

Manisa İl Sağlık Müdürlüğünce Büyükşehir Belediyesi personeline ‘Sağlıklı ve Güvenilir Gıda, Yeterli ve Dengeli Beslenme' eğitimi verildi.

Büyükşehir Personeline Sağlıklı Gıda Eğitimi Verildi
banner43

Sağlık Müdürlüğü'nce gönderilen uzman diyetisyenin eğitim verdiği sunumda, Büyükşehir personeli bilinçli beslenme konusunda bilgiler edindi.

İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen ‘İl Yeterli ve Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam Kurulu’ toplantısında alınan kararlarla kurum personellerine eğitim verilmeye başlandı. Toplantı sonucunda İl Sağlık Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Müdürlüğünün eğitim planları yapması kararı da alındı. Bu kapsamda, Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Salonu'nda, Manisa Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik ‘Sağlıklı ve Güvenilir Gıda, Yeterli ve Dengeli Beslenme' eğitimi verildi. İl Sağlık Müdürlüğü'nce görevlendiren uzman diyetisyenin anlatımcılığını üstlendiği eğitimde, sağlıklı gıdalar ve sağlıklı beslenme konuları anlatılarak, katılımcılara beslenme önerilerinde bulunuldu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4