Büyükşehir ve Sarıgöl Hizmet İçin İmza Attı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk’u makamında konuk etti.

Büyükşehir ve Sarıgöl Hizmet İçin İmza Attı

Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıgöl Belediyesi’ne kilit parke taşı desteğine yönelik protokole imza atıldı.

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de yer aldı. Ziyarette Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Başkan Ergün’e Sarıgöl’e ait yöresel ürünlerin yer aldığı sepeti hediye etti.

Protokol İmzalandı

Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Sarıgöl Belediyesi arasında protokol imzalandı. Protokole imzalar Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk tarafından atıldı. Necati Selçuk yapılan protokolle ilgili olarak, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün desteği ile 10 bin metrekare kilit parke taşımızı Sarıgöl ilçesinde ihtiyacı olan mahallelere döşemek amaçlı aldık. 10 bin metrekarelik bu kilit parkeleri mezarlık yollarında, kır düğün salonlarının çevresinde ve ihtiyaç duyulan mahallelere döşemesini gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise protokolle ilgili olarak, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi ile mahallelerde MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yapmış olduğu altyapı çalışmaları sonrasında bu protokolü imzalıyoruz. Amacımız vatandaşımıza hizmet etmek. Sarıgöllü vatandaşlarımız daha mutlu ve huzurlu olsun. Protokolümüz Sarıgöl’e hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4