Büyükşehir Zabıta’dan Yılbaşı Denetimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, yaklaşan yılbaşı öncesi eğlence mekanları ve kafelerde denetimlerde bulundu.

Büyükşehir Zabıta’dan Yılbaşı Denetimi
banner1

          Vatandaşların huzurlu bir yılbaşı geçirmesi için görev başında olduklarını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, denetimlerin devam edeceğini belirtti.

          Yılbaşı gecesini dışarıda geçirmek isteyen vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, sorumluluk sahasındaki eğlence yerleri ve kafelerde denetim gerçekleştirdi. Yılbaşı gecesi eğlence düzenleyecek olan mekanlarda hijyen ve sağlık koşulları başta olmak üzere, birçok konuda denetim gerçekleştirildi. Tüm Manisalıların yeni yılını kutlayan Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, “Halkımızın huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir yılbaşı geçirmeleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla denetimlerimizi hızlandırdık. Yaptığımız denetimlerde birçok işyerinin gerekli kurallara riayet ettiğini tespit ettik. Bu nedenle esnafımıza teşekkür ediyorum. Denetimler esnasında ekiplerimiz, müşterilerin mağduriyet yaşamaması için işyeri sahiplerine fiyat tarifelerini görünür şekilde asmaları noktasında da uyarılarını yaptı. Denetimlerimizin devam edeceğini belirtir, tüm Manisalıların yeni yılını kutlarız” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4