Büyükşehir’den Ahmetli Belediyesi Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı ziyaret etti.

Büyükşehir’den Ahmetli Belediyesi Ziyareti

Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye yeni yılda kazandırılacak olan projelerin detayları hakkında görüşüldü.

İl genelinde hayata geçirdiği vizyoner projeleri ile adından sıkça söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni yılda da önemli yatırımlarına devam edecek. Bu kapsamda Ahmetli ilçesinde de, ilçenin çehresini değiştirecek projelerin altlık çalışmaları başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ile birlikte gittiği Ahmetli’de Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ın konuğu oldu. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Sedat Aydın, Salih Tekeli; Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Muhtarlık İşleri Nilhan Kılınç, Ahmetli Belediyesi Meclis Üyeleri Nejdet Koldanca ve Mehmet Ali Çay da yer aldı.

Projeler Ahmetli’ye Değer Katacak

Ziyarette konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, 2021 yılında Ahmetli’de önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin çalışmaları ile Ahmetli’ye değer katacağını ifade eden Öztozlu, yeni projelerin ilçeye hayırlı olmasını diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan da konuklarına teşekkür etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4