Büyükşehir’den Ahmetli’ye Normalleşme Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Ahmetli’de Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi’ni (MABEM) ziyaret etti.

Büyükşehir’den Ahmetli’ye Normalleşme Ziyareti

Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir MABEM’lerde uzaktan eğitim verildiğini belirten Başkal, “Büyükşehir Belediyesi’nin tüm eğitim merkezlerinde, öğrencilerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim alabilmeleri için gerekli önlemleri aldık” dedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir uzaktan eğitim verilen MABEM’lerde, kademeli normalleşme kapsamında yeniden yüz yüze eğitim başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal da, yüz yüze eğitiminin başlamasıyla birlikte Ahmetli’de, MABEM’i ziyaret etti. Başkal’a, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu ve Ahmetli Muhtarlık İşleri Sorumlusu Nilhan Kılınç da eşlik etti.

“Öğrencilere başarılar diliyorum”

Öğretmenlerle bir araya gelen ve eğitim süreciyle ilgili değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal,” Salgın nedeniyle bir süredir öğrencilerimize uzaktan eğitim veriyoruz. Kademeli normalleşme kapsamında öğrencilerimiz yeniden eğitim merkezlerimizde yüz yüze eğitim alma imkânına kavuştu. Yeni süreçte öğrencilerimizin sağlıklı koşullarda eğitim alabilmeleri amacıyla gerekli önlemleri aldık. Öğrencilerimizi, dersliklerde çapraz oturtarak, HES kodlarını alarak, eğitim öğretimimizi yürütmekteyiz. Evlatlarımız, gönül rahatlığıyla eğitim merkezlerimizde eğitim alabilirler. Bu vesileyle, yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerimize başarılar diliyorum ”ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4