Büyükşehir’den Gölmarmara Mezarlıklarında İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, ilçe mezarlıklarına inceleme gezilerine Gölmarmara ile devam etti.

Büyükşehir’den Gölmarmara Mezarlıklarında İnceleme

Muhtarlık İşleri Şube Müdürü ve mezarlık birim sorumlularıyla da bir araya gelen Aslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde mezarlıklarda çalışmalarını hassasiyetle sürdürdüklerini söyledi.

İl genelinde mezarlıkların bakımı, onarımı, temizliği, ilaçlama ve güvenliği noktasında çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, bu çalışmalarda herhangi bir aksaklık ya da olumsuzluğa mahal vermemek adına ilçe ziyaretlerine de devam ediyor. Bu kapsamda Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gözde Koç ile birlikte Gölmarmara ilçesini ziyaret etti. İlçe ziyaretinde ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Kağan Tunçelli ile bir araya gelen Daire Başkanı Aslan, daha sonra ilçe mezarlıklarında incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde mezarlıklarda çalışmalarını hassasiyetle sürdürdüklerini belirten Aslan, ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4