Büyükşehir’den Mezarlıklarda Özenli Çalışma

​​​​​​​Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yer alan 2014 mezarlığın bakım ve temizlik çalışmalarına özen göstererek devam ediyor.

Büyükşehir’den Mezarlıklarda Özenli Çalışma

Daire başkanlığına bağlı ekipler, temizlik çalışmalarının yanı sıra, mezarlıklarda tel çit ve çevre duvarı tadilatlarıyla güvenliği sağlıyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, il genelinde mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışmalarına periyodik olarak devam ediyor. Mezarlık temizliğinin yanı sıra, ihtiyaca yönelik olarak da çalışma yaptıklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Sayın Başkanımızın talimatları doğrultusunda, il genelinde mezarlıklarda çalışmalarımıza özen göstererek devam ediyoruz. Bu anlamda temizlik çalışmasının yanı sıra, musalla taşı, tel çit ve çevre duvarı tadilatı çalışması yapıyoruz. Bu ay, asri mezarlıkların dışında; Şehzadeler ilçemiz Belenyenice, Kale Mahalleleri, Yunusemre ilçemizde, Evrenoz, Yayla ve Düzlen Mahalleleri,  Saruhanlı ilçemizde Develi, Dilek ve Hacı Musalar Mahalleleri, Gördes ilçemizde Şeyhyayla Mahallesi, Kula ilçemizde Hacıtufan Mahallesi, Sarıgöl ilçemizde Aşağı Koçaklar ve Çanakçı Mahallelerimizdeki mezarlıklarımızda çalışmalar yaptık” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4