Büyükşehir’den Salihli’de Yeni Muhtarlara Hayırlı Olsun Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Haziran ayında yapılan ara seçimlerde muhtar seçilen Salihli ilçesine bağlı Caferbey ve Kırveli mahalle muhtarlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir’den Salihli’de Yeni Muhtarlara Hayırlı Olsun Ziyareti

Büyükşehir heyeti, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Kurtuluş Mahalle Muhtarı Ayhan Gezdir’in ailesine de taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Haziran ayında yapılan seçimler ile göreve gelen Salihli ilçesi Caferbey Mahallesi Muhtarı Hürol Işık ve Kırveli Mahallesi Muhtarı Mehmet Emin Kanat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Muhtarlara görevlerinde başarılar dileyen Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını iletti ve gönderdiği hediyeleri takdim etti. Daire Başkanı Aksoy, personeliyle birlikte Gümüş Mahallesi'nde 2 dönemdir muhtarlık görevinde bulunan Faruk Bayram’ı da ziyaret etti. Ziyarette yapılan hizmetler ve talepler üzerine istişarelerde bulunuldu. Büyükşehir heyeti, Salihli ziyareti kapsamında geçtiğimiz günlerde vefat eden Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Ayhan Gezdir'in ailesine de taziye ziyareti gerçekleştirdi. Acılı aileye Başkan Ergün’ün de taziye dileklerini ileten Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4