Büyükşehir’den Ticaret İl Müdürlüğü Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Manisa Ticaret İl Müdürlüğüne nezaket ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir’den Ticaret İl Müdürlüğü Ziyareti
banner43

Arslan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Hal sisteminde denetim, eğitim ve tahsilat noktasındaki en önemli paydaşımız olan Ticaret İl Müdürlüğümüzle daha yakın ve koordineli bir anlayışla işbirliği noktasında bir ortak akıl oluşturduk” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, birime bağlı şube müdürleriyle birlikte Ticaret İl Müdürü Muharrem Özel’i ziyaret etti. Özel’e Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek hediye takdiminde bulunan Arslan, daire başkanlığının çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ziyareti nedeniyle Arslan ve beraberindekilere teşekkür eden İl Müdürü Özel, müdürlüğün çalışmalarını anlattı. Ziyaret sonrasında bilgi veren Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Hal sisteminde denetim, eğitim ve tahsilat noktasındaki en önemli paydaşımız olan Ticaret İl Müdürlüğümüzle daha yakın ve koordineli bir anlayışla işbirliği noktasında bir ortak akıl oluşturduk” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4