Çampınar Mahallesinde Can ve Mal Güvenliği Sağlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Çampınar Mahallesinde dere geçiş noktasında menfez çalışması yaparak vatandaşların can ve mal güvenliğini sağladı.

Çampınar Mahallesinde Can ve Mal Güvenliği Sağlandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde araç ve yaya geçişlerini sağlıklı hale getirmek ve her türlü can ve mal güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Selendi ilçesine bağlı Çampınar mahallesinde dere yatağı üzerindeki yol geçiş noktasına 8 adet menfez montajı gerçekleştirdi. Yapılan çalışma ile yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkın tehlikesine karşı vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı.

“Güzel bir hizmet oldu”

Çampınar mahalle muhtarı Dilaver Ayvaz, “Dere yatağı üzerindeki yol geçişi yeterli gelmiyordu. Yağışlı havalarda su birikmesi ile yola taşma meydana geliyordu. MASKİ ekiplerine bildirdik. Hızlı bir şekilde burada menfez çalışması yaptılar. Güzel bir hizmet oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve emek veren tüm personellere teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4