Çanakkale Şehitleri Anıtı’nda Sema Gösterisi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sema Ekibi, pandemi sonrası ilk gösterisini Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu amfisinde gerçekleştirdi.

Çanakkale Şehitleri Anıtı’nda Sema Gösterisi

Manisa Semazenler Derneği Başkanı Musa Akçay, desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, her hafta Cumartesi günü Fatih Sergi Salonu’nda gösterilerine devam edeceklerini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin sema ekibi, pandemi süreci nedeniyle bir süredir ara verdikleri sema gösterilerine Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu amfisinde başladı. Gösteriyi MHP İl Başkanı Murat Öner ve yönetim kurulu üyeleri de izledi. İlahiler eşliğinde sema dönen Büyükşehir semazenleri, güzel bir gösteri sundular. Gösterileriyle herkesi büyüleyen minik semazenler, vatandaşların ilgi odağı olurken, bazı vatandaşlar da gösteriyi telefonlarıyla çekerek anı ölümsüzleştirdi. Gösteri sonunda söz alan Manisa Semazenler Derneği Başkanı Musa Akçay, desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, her hafta Cumartesi günü Fatih Sergi Salonu’nda gösterilerine devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4