Çelikli Mahalle Muhtarı Erol Akca, “Yol Medeniyet, Su hayattır. Her iki hizmeti Cengiz Başkanımızdan gördük”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Çelikli mahallesinde geçtiğimiz günlerde başladığı yaklaşık 4 kilometrelik içme suyu hattı çalışmasına devam ediyor.

Çelikli Mahalle Muhtarı Erol Akca, “Yol Medeniyet, Su hayattır. Her iki hizmeti Cengiz Başkanımızdan gördük”

Mahalle muhtarı Erol Akca, “Yol medeniyet, su hayattır. İki hizmeti de Cengiz Başkanımızdan gördük. Cenab-ı Hak Cengiz Başkanımıza seçim kaybetmeyi nasip etmesin” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde ihtiyaç olunan noktalarda altyapı çalışması gerçekleştirerek, içme suyu sorunlarını ortadan kaldırıyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri, Salihli ilçesine bağlı Çelikli mahallesinde geçtiğimiz günlerde başladığı yaklaşık 4 kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Ömrü tükenen ve sık sık arızalara sebep olan eski içme suyu boruları yenileriyle değiştiriliyor. Çalışmalar tamamlandığında vatandaşlara daha sağlıklı ve kesintisiz su temini sağlanacak.

“Yılların sorununu çözmek Cengiz Başkanımıza nasip oldu”

Çelikli Mahalle Muhtarı Erol Akca, “Yapılan çalışmalardan çok memnunum. Altyapımız tamamen değişiyor. Yaşamış olduğumuz yılların su sorunu bu iş ile çözülecek. Yol medeniyet, su hayattır. İki hizmeti de Cengiz Başkanımızdan gördük. Cenab-ı hak Cengiz Başkanımıza seçim kaybetmeyi nasip etmesin” dedi. 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4