Çevik, Gördes’te İncelemelerde Bulundu

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes ilçesine bir ziyarette bulunarak Atıksu Arıtma Tesisi ile MASKİ’nin ilçedeki depo ve şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Çevik, Gördes’te İncelemelerde Bulundu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), il merkezinde olduğu gibi il genelinde de çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Gördes ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Önce MASKİ ilçe şefliğini ziyaret eden Çevik, ardından Gördes Atıksu Arıtma Tesisindeki çalışmaları ve MASKİ’ye ait depo ve şantiye alanını inceledi. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Abdürrazzik Yonat ve MASKİ Gördes İlçe Şefi Türker Kesici de hazır bulundu.

“Tesislerimizde düzenli bir şekilde denetimlerde bulunuyoruz”

Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde yapılan yatırımlarla il genelinde başarıyla işletilen 19 atıksu arıtma tesisinde düzenli olarak denetim gerçekleştirdiklerinin altını çizerek, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak su kaynaklarımızı ve bereketli havzalarımızı kirlilikten korumak için il genelinde 19 atıksu arıtma tesisi işletiyoruz. Gördes Atıksu Arıtma Tesisi de bu tesislerimizden bir tanesi. Burada yaptığımız çalışmalarla atık suları Gediz ve Bakırçay nehirlerine arıtılmış bir şekilde aktarıyoruz. Hem temiz bir çevre hem de tarımsal sulamada daha sağlıklı su temini noktasında tesislerimiz büyük önem arz ediyor” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4