Çevre Bakanlığında Manisa’nın Projeleri Konuşuldu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Manisa Milletvekilleri ve İl Başkanlarıyla birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

Çevre Bakanlığında Manisa’nın Projeleri Konuşuldu

Manisa’da açılışını yapmayı planladıkları 2 milyar 425 milyon TL tutarındaki projelerin açılış töreni için Bakan Kurum’u Manisa’ya davet eden Başkan Ergün, projelerin hayata geçmesinde verdikleri destek ve katkıları nedeniyle Bakan Kurum’a teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara temasları kapsamında Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığını da ziyaret etti. Ziyarette MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal, Uğur Aydemir, MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Özel Kalem Müdürü Gökmen Aytaç, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu, MHP İl Başkan Yardımcıları Cüneyt Tosuner ve Halit Okar da yer aldı.

Manisa’ya Davet Etti

Ziyarette, Manisa’nın projeleri ve Bakanlık-Belediye işbirliğinde yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Manisa’da açılışını yapmayı planladıkları 2 milyar 425 milyon TL tutarındaki projelerin açılış töreni için Bakan Kurum’u Manisa’ya davet eden Başkan Ergün, projelerin hayata geçmesinde verdikleri destek ve katkıları nedeniyle Bakan Kurum’a teşekkür etti. Manisa heyetini ağırlamaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Bakan Kurum da, Manisa’da hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi verdi. Ziyaret sonunda Başkan Ergün, Bakan Kurum’a Türkiye Basketbol Süper Ligi’ne yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor basketbol takımının formasını hediye etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4