Çıkrıkçı Muhtarı Metin Başoğul, “Cengiz Başkan Sayesinde Hizmetin Ne Olduğunu Anladık”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Çıkrıkçı mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmasını tamamladı. Yol geçişinin daha güvenli hale geldiği çalışma ile vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı.

Çıkrıkçı Muhtarı Metin Başoğul, “Cengiz Başkan Sayesinde Hizmetin Ne Olduğunu Anladık”

Mahalle muhtarı Metin Başoğul, “Altyapımız yapıldı, su sorunumuz çözüldü, depolarımız mis gibi oldu. Daha söyleyecek bir şey yok ki, Cengiz Başkan sayesinde hizmetin ne olduğunu anladık” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde araç ve yaya geçişlerini sağlıklı hale getirmek, can ve mal güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Selendi ilçesine bağlı Çıkrıkçı mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışması tamamlandı. Kısa sürede tamamlanan çalışmalarla birlikte hem ulaşım tekrar güvenilir hale geldi hem de vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı.

“Çıkrıkçı adeta yeniden doğdu”

Mahalle muhtarı Metin Başoğul, “Altyapımız yapıldı, arazi yollarımız düzeltildi. Su sorunu yaşıyorduk çözüldü. İçme suyu depolarımız yenilendi, menfezler yapılıyor, sular mis gibi oldu. Her anlamda hizmeti çok güzel bir şekilde gördük. Hizmetin ne olduğunu anladık. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’den razı olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4