Cumhuriyet Mahallesinde Kanalizasyon Hattı Sağlıklı Hale Geliyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre İlçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde tıkanma ve çökmeler meydana gelen kanalizasyon hattındaki bakım onarım çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Mahallesinde Kanalizasyon Hattı Sağlıklı Hale Geliyor

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla mahalle daha sağlıklı bir altyapıya kavuşacak.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmaları ile vatandaşların sorunlarını ortadan kaldırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Manisa Merkez Yunusemre İlçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde tıkanma ve çökmeler meydana gelen kanalizasyon hattında özverili bir şekilde bakım onarım ve sağlamlaştırma çalışmasına başlandı. Yaklaşık 100 metrelik kanalizasyon hattında yapılan çalışma ile mahallede yaşanan problemler ortadan kalkacak. Yürütülen çalışmalardan memnuniyetini dile getiren mahalle sakinleri “Mahallemizdeki kanalizasyon hattında sorunlar çıkıyor kısmi taşmalar yaşanıyordu. Apartmanlar ve mahalle halkı zor durumda kalıyordu. MASKİ ekiplerine bildirdik. Hattın bakım onarım çalışmasına başlanıldı. Başta emeği geçen herkese ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4