Daire Başkanı Deniz, Fedakarca Çalışan Personellere Teşekkür Etti

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaş odaklı çalışmaları ile herkesin takdirini kazanıyor.

Daire Başkanı Deniz, Fedakarca Çalışan Personellere Teşekkür Etti
banner43

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, kanalizasyon arıza birimini ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde yaşanan yağışlarda mesai mefhumu dinlemeden çalışan personellere teşekkür etti. 

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaş odaklı çalışmaları ile herkesin takdirini kazanıyor. Bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde yaşanan ani yağışlarda 7/24 vatandaşın yanında olan kanalizasyon arıza birimini Kanalizasyon Dairesi Başkanı Mümin Deniz ziyaret etti. Personele gösterdikleri gayret ve çaba için teşekkür eden Deniz, her zaman Manisalı vatandaşların yanında olduklarının altını çizdi.

“Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ekiplerimiz seferber oldu”

Kanalizasyon Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Manisalıların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, “17 ilçemizde vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları her an yanlarındayız. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yaşanan sağanak yağışlarda vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ekiplerimiz seferber oldu. İl genelinde fedakarca görevlerinin başında olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yağışlar öncesinde Meteorolojiden gelen uyarılar sonrasında idare olarak gerekli tedbirleri alıp, talimatları vermiştik. Yaşanan münferit olaylara da kısa süre içerisinde müdahalede bulunduk. Her zaman Manisalı hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4