Değerli Zamanlar ile spordan sanata ücretsiz eğitimler sizleri bekliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından çocuk ve gençlerin gelişimine değer katmak amacıyla organize edilen Değerli Zamanlar Projesi, Manisa'da tüm hızıyla devam ediyor.

Değerli Zamanlar ile spordan sanata ücretsiz eğitimler sizleri bekliyor

Manisa genelinde yoğun ilgiye sahne olan projede, spordan sanata çok sayıda alanda ücretsiz eğitimler veriliyor. Değerli Zamanlar projesi kapsamında 10-23 yaş arası gençler; atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, bocce, cimnastik, eskrim, futbol, geleneksel okçuluk, judo, masa tenisi, okçuluk, satranç taekwondo, tenis, voleybol ve yüzme gibi sporsal eğitimlerin yanı sıra enstrüman, halk oyunları, ses eğitimi ve tiyatro gibi sanatsal eğitimler alabiliyor. Uzman eğitmenler eşliğinde yaz kış devam eden eğitimler için kayıtlar, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde devam ediyor.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, gençleri Değerli Zamanlar eğitimlerine davet ederek, "Değerli Zamanlar, gençlerimizi hem sporla hem de sanatla buluşturan önemli bir proje. Onların gelişimlerine katkı sağlamak ve boş zamanlarını değerli hale getirmek için seferberiz. Modern tesislerimiz tüm gençlerimize sonuna kadar açıktır." dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4