Demirci’de İçme Suyu Deposu Bakım-Onarımları Yapılıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Sayık Mahallesi Terziler Bağlısında bulunan içme suyu deposunun bakım onarımına başladı.

Demirci’de İçme Suyu Deposu Bakım-Onarımları Yapılıyor

Çalışmaların tamamlanmasıyla mahallede su kayıplarının önüne geçilecek olunmasının yanı sıra vatandaşa daha sağlıklı içme suyu ulaşması da sağlanacak.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarında yürüttüğü bakım onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu doğrultuda İçme Suyu Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Demirci ilçesine bağlı Sayık Mahallesi Terziler Bağlısında bulunan içme suyu deposunun bakım onarım çalışmalarına başladı. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilenecek. Yapılan çalışmayla mahalleye hem daha sağlıklı hem de daha kesintisiz su ulaşması sağlanacak.

“Böyle güzel çalışmalar bizleri çok mutlu ediyor”

Mahalle Muhtarı Fazlı Gökgöz, “Mahallem ve şahsım adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Böyle güzel çalışmalar bizleri çok mutlu ediyor. Depomuz eskiden harabe gibiydi. Şimdi içi mükemmel bir yapıya kavuştu. Dışında çalışmalar devam ediyor. Su kaybımız çoktu. Kaçak vardı. Artık o sorun giderildi. Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4