Eroğlu’nun Çehresi Değişiyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Kula’nın Eroğlu Mahallesi’nde 40 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme işine başladı.

Eroğlu’nun Çehresi Değişiyor
banner43

Mahallede üstyapı çalışmalarından önce 24 kilometre içme suyu ve kanalizasyon hattı döşeme işi gerçekleştirildi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile hem köyden hem de belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin alt ve üstyapılarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda, Kula’nın Eroğlu Mahallesi’nde de altyapı çalışmalarının tamamlanması ile üstyapı işine başlandı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında mahalleye 24 kilometre içme suyu ve kanalizasyon hattı döşendi. 40 bin metrekarelik üstyapı işinin yapıldığı Eroğlu’nda çalışmalar tamamlanınca mahallenin çehresi yepyeni bir görünüme kavuşacak.

“Cengiz Başkanımıza hizmetleri nedeniyle çok teşekkür ediyoruz”

Mahalle Muhtarı Ramazan Kutluay, “Mahallemizdeki çalışmalardan çok memnunuz. MASKİ elinden gelenin en iyisini yapıyor. Eskiden mahallemizde kanalizasyon hattımız yoktu. İçme suyu hattımız yıpranmıştı. Şimdi sağlıklı bir yapıya kavuştu. Cengiz Başkanımıza hizmetleri nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4