Evi Yanan Ailenin İmdadına Büyükşehir Belediyesi Yetişti

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesi Zafer Mahallesi’nde ikamet eden, evlerinde çıkan yangın sonucu eşyaları kullanılmaz hale gelen Kuzu ailesinin yardımına koştu.

Evi Yanan Ailenin İmdadına Büyükşehir Belediyesi Yetişti

Ailenin ev eşyaları Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı aracılığıyla teslim edilirken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün geçmiş olsun temennileri de iletildi.

Ahmetli ilçesi Zafer Mahallesi’nde ikamet eden Kuzu ailesinin eşyaları evlerinde çıkan yangın sonucu kullanılmaz hale geldi. Kuzu ailesinin yardım çağrısına duyarsız kalmayan Manisa Büyükşehir Belediyesi de hızla harekete geçerek ev eşyası ihtiyacını karşıladı. Ahmetli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Nilhan Kılıç ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri de Kuzu ailesini ziyaret ederek ev eşyalarını teslim etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün geçmiş olsun dileklerini ileten Ahmetli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Nilhan Kılıç, “Vatandaşlarımızın iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanındayız. Başkanımızın talimatıyla Kuzu ailesinin ev eşyalarını teslim ettik” dedi.

“Allah razı olsun”

Yaşanan üzücü olayın ardından gelen bu destek nedeniyle memnuniyetini dile getiren Kuzu ailesi, “Allah, Cengiz başkanımızdan razı olsun. Bu zor günlerimizde bizi yalnız bırakmadı” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4