Fener Alayı ve Halk Konserlerine Davetlisiniz

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu katlamak amacıyla 29 Ekim Cumartesi günü, saat 20.30’da Fener Alayı düzenleyecek.

Fener Alayı ve Halk Konserlerine Davetlisiniz

Sultan Camii önünden başlayacak olan fener alayı, Cumhuriyet Meydanı’nda noktalanacak ve burada Ahmet Şafak ve Osman Öztunç konserleriyle coşku, tavan yapacak. Coşku, 30 Ekim Pazar günü düzenlenecek Mustafa Yıldızdoğan konseriyle devam edecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin ilanının 99’uncu yıldönümü coşkusunu, düzenleyeceği etkinliklerle taçlandıracak. 29 Ekim Cumartesi günü resmi kutlama programının sonrasında saat 20.30’da fener alayı düzenlenecek. Sultan Camii önünden başlayacak olan kortej, Cumhuriyet Meydanı’nda noktalanacak. Burada Türk müziğinin sevilen sesleri Ahmet Şafak ve Osman Öztunç sahne alacak. Coşku bununla bitmeyecek. 30 Ekim Pazar günü de, yine Cumhuriyet Meydanı’nda Türk Halk Müziği’nin güçlü ve sevilen ismi Mustafa Yıldızdoğan Manisalı hayranlarıyla buluşacak. Düzenlenecek olan kutlama programı ve etkinliklere tüm Manisalıları davet eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bayram coşkumuzu üst seviyede yaşamak amacıyla düzenleyeceğimiz etkinlik ve konserlere tüm halkımız davetlidir” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4