Genel Sekreter Yalçınkaya, Ahmetli'de Projeleri Görüştü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan'ı ziyaret ederek, ilçede işbirliği içerisinde hayata geçirilecek olan proje ve yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Genel Sekreter Yalçınkaya, Ahmetli'de Projeleri Görüştü
banner43

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Harun Yıldız ile birlikte Ahmetli ilçesini ziyaret etti. Program kapsamında ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası'nı ziyaret eden Yalçınkaya, personele çalışmalarında başarılar diledi. Ahmetli Muhtarlık İşleri Sorumlusu Nilhan Kılınç'tan devam eden çalışmalar hakkında bilgiler alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya daha sonra heyetiyle birlikte Ahmetli Belediyesi'ne ziyarette bulundu.

Ahmetli Belediyesine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve beraberindeki heyet, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan'ın makamına konuk oldu. Ziyarette, konuşulan ilk gündem maddesi Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin ilçede gerçekleştirdiği yatırımlar oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Ahmetli Belediyesi işbirliği içerisinde yapılacak proje ve yatırımların görüşülmesinin ardından ziyaret sonlandırıldı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4