Genel Sekreter Yalçınkaya'dan Turgutlu Temasları  

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, bir dizi temaslarda bulunmak için gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine Turgutlu ile devam etti.

Genel Sekreter Yalçınkaya'dan Turgutlu Temasları  
banner43

İlçe programına Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Hizmet Binası ve MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Şefliği yeni hizmet binası ziyareti ile başlayan Yalçınkaya, daha sonra Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'ın makamına konuk oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Harun Yıldız ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Turgutlu ilçesini ziyaret etti. Turan Mahallesi Akçakmak Yolu üzerindeki yeni binasında hizmet vermeye başlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Hizmet Binası ve MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Şefliği'ni ziyaret ederek programına başlayan Yalçınkaya, burada Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Hakan Ulak ve personeller tarafından karşılandı.

Turgutlu Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve beraberindeki heyetin ikinci programı Turgutlu Belediyesi ziyareti oldu. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile bir araya gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi heyeti, gündeme dair konular ve işbirliği içerisinde ilçede gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4