Gölmarmara’nın Tek Kadın Muhtarı Nalan Arı'ya Yeni Yıl Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, yaklaşan yeni yıl öncesi muhtar ziyaretlerini sürdürüyor.

Gölmarmara’nın Tek Kadın Muhtarı Nalan Arı'ya Yeni Yıl Ziyareti

Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Gölmarmara ilçesinin tek kadın muhtarı olan Nalan Arı’yı ziyaret ederek, yeni yılını kutladı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yeni yıl hediyelerini takdim etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, daire başkanlığı personeliyle birlikte Gölmarmara ilçesini ziyaret etti. Sık sık mahalle muhtarlarını ziyaret eden ve taleplerini yerinde dinleyen Daire Başkanı Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Kağan Tunçelli ile birlikte ilçenin tek kadın muhtarı olan Atatürk Mahallesi Muhtarı Nalan Arı’ya yeni yıl ziyaretinde bulundu. Arı’ya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Aksoy, Başkan Ergün’ün yeni yıl hediyelerini takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Atatürk Mahallesi Muhtarı Nalan Arı, kendilerini unutmayan ve her zaman yanlarında olan Başkan Ergün’e teşekkür etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4