Gördes'te Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçe merkezinde doğalgaz kazılarından kaynaklı üstyapısı bozulan cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Gördes'te Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
banner43

Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma ile yaklaşık 100 bin metrekare kilit parke taşı döşeneceği belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kurum kazılarının ardından bozulan yollarda yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Gördes ilçe merkezinde de doğalgaz kazılarından kaynaklı üstyapısı bozulan cadde ve sokaklarda da Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya'nın da yakından takip ettiği çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Daire Başkanı Uğur Topkaya Gördes'e giderek, çalışmaları yerinde inceledi. Gördes ilçe merkezinde yürütülen çalışmalarla yaklaşık 100 bin metrekare kilit parke taşının döşeneceği belirtilirken, mevcut caddelerin konfor ve estetiğe kavuşacağı ifade edildi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4