Gördes’e Asfalt Müjdesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u makamında ziyaret etti.

Gördes’e Asfalt Müjdesi
banner43

İlçede yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, önümüzdeki günlerde asfalt çalışmasının da başlayacağının müjdesi verildi.

Manisa’nın 17 ilçesinde dev yatırımları bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların konforlu ve güvenli ulaşım sağlayabilmesi amacıyla asfalt ve kilit parke çalışmasına da büyük önem veriyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Sorumlusu Mustafa Gün ve ilgili şube müdürleriyle birlikte Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u makamında ziyaret ederek, ilçede yapılması planlanan asfalt çalışması hakkında görüş alışverişinde bulundu. İlçede ilk etapta yaklaşık 25 kilometrelik gurup yolunda çalışmaların yapılacağı belirtilirken, önümüzdeki günlerde de asfalt çalışmasının başlayacağının da müjdesi verildi. Öte yandan geçtiğimiz günlerde mıcır nakliyesi yapılan Pınarbaşı- Kaşıkçı yolunda da reglaj çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4