Gördesli Muhtarlardan MASKİ’ye Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Gördes ilçesine bağlı mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

Gördesli Muhtarlardan MASKİ’ye Ziyaret

Ziyarette mahallelerde yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan altyapı ve üstyapı yatırımları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Gördes ilçesine bağlı Güneşli, Evciler, Doğanpınar, Beğenler, Kobaklar, Ulgar, Deliçoban, Benliali, Şeyhyayla ve Dargıl mahalle muhtarlarını ağırladı. Ziyarette MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, MASKİ Projeler Dairesi Başkanı Bircan Kaynak, Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Hüseyin Yılmaz ve MASKİ İlçe Şefi Ali Türker Kesici hazır bulundu. Ziyarette 154 ve 101 Mahalle Projeleri ve MASKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ilgili birimlerin yürütmüş olduğu çalışmalar kapsamında mahallelerde yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan altyapı ve üstyapı yatırımları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 “Başarılı yatırımlara imza atıyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde, tüm ilçelerimizde olduğu gibi Gördes ilçemizde de yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bir yandan 154 ve 101 Mahalle Projeleri kapsamında yürütülen çalışmalar diğer yandan MASKİ Genel Müdürlüğümüze bağlı ilgili birimlerin yürütmüş olduğu çalışmalarla Gördesimizin ve bağlı mahallerimizin çehresini değiştirecek başarılı yatırımlara imza atıyoruz. Tüm bu yatırımlar gerçekleşirken muhtarlarımız da sık sık bir araya gelerek talep ve önerilerini dinlemeye özen gösteriyoruz. Kaliteli hizmet noktasında değerli muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın görüşlerini önemsiyoruz. Ziyaretlerinden dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4