Güneşli Mahallesinde Sayaçlar Hane Dışına Taşındı

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Gördes ilçesi Güneşli mahallesinde hane önüne taşınan sayaçları yerinde inceledi.

Güneşli Mahallesinde Sayaçlar Hane Dışına Taşındı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla altyapısı yenilenen, köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde hane içerisinde bulunan sayaçları hane önüne taşıma işlemlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Gördes ilçesine bağlı Güneşli Mahallesinde hane içerisinden hane önüne taşınan sayaç montajlarını yerinde inceledi. Başkan Talip Akbaş, inceleme esnasında mahalle sakinleri ile de bir araya gelerek sayaçların hane önüne taşınması ile ilgili detaylı bilgilendirmede bulundu.

“Çalışmalarımızı devam ettireceğiz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün öncülüğünde yatırımların devam ettiğini belirten Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ olarak 17 ilçemize bağlı tüm mahallelerimizde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Mahallelerimizin bir taraftan altyapıları ve üstyapıları yenilenirken bizler de sayaçları mesken önüne taşıyoruz. Sayaçlar genellikle hanelerin içerisinde yer alıyordu. Bu nedenle okuma esnasında abonelerimize zaman zaman ulaşamıyorduk. Mesken önüne taşınan sayaçlarımız sayesinde hem okuma personelimizin işi kolaylaşacak hem de vatandaşımıza kolaylık sağlayacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4