Gürle Yolunda Yağmur Suyu ve Kanal Hattı Çalışması Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Kayapınar Gürle yolunda yağmur suyu yol geçişi ve yağmur suyu ızgarası ile kanal hattı çalışmalarını sürdürüyor.

Gürle Yolunda Yağmur Suyu ve Kanal Hattı Çalışması Devam Ediyor
banner43

Çalışmaları yerinde inceleyen Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, yapılan çalışma ile bölgedeki fabrikaların da olası taşkınlarda zarar görmesinin önüne geçtiklerini belirtti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmaları ile yaşanan sorunları çözmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Yunusemre ilçesi Kayapınar Gürle yolunda yağmursuyu yol geçişi ve yağmur suyu ızgarası ile kanal hattı çalışması gerçekleştiriliyor. Yapılan çalışma ile yağışlı havalarda meydana gelebilecek su taşkınlarının çevredeki fabrikalara ulaşması engellendi. Çalışmayı Kanalizasyon Dairesi Başkanı Mümin Deniz şube müdürleri ve yetkili personelleri ile yerinde inceledi.

“Taşkınlara karşı önemli bir önlem”

 Daire Başkanı Deniz, “Bizler MASKİ Genel Müdürlüğü olarak bölgede herhangi bir sorun yaşanmaması için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Yağmur suyu ve kanal hatları çalışması ile bölgedeki fabrikalar da oluşabilecek su taşkınlarına karşı korundu. Buradaki ulaşım da güvenli hale geldi” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4