Hacıköseli Mahallesine Daha Verimli İçme Suyu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesine bağlı Hacıköseli mahallesinde içme suyu isale hattında yenileme çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma ile doğal kaynak suyunun verimi artırıldı.

Hacıköseli Mahallesine Daha Verimli İçme Suyu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde vatandaşlara daha sağlıklı altyapı sistemleri sunmak adına yoğun mesaisini sürdürüyor. MASKİ tarafından Ahmetli ilçesine bağlı Hacıköseli mahallesinde doğal kaynak suyunun verimini artırmak amacıyla önemli bir çalışma yapıldı. Bu kapsamda mevcut isale hattında yenileme çalışması yapıldı. Yenileme işinin ardından merkez depo su verilecek. Çalışma ile mahallelere giden suyu verimi artırılacak. Ekiplerin Kurban Bayramı öncesi gerçekleştirdiği çalışma ile vatandaşların bayramda su sorunu çekmesinin önüne geçildi.

“Ekipler her zaman bizimle ilgileniyor”

Hacıköseli mahalle muhtarı Bayram Kolay, “Mahallemizdeki isale hattında yenileme çalışması yapıldı. Buradaki amaç doğal kaynak suyunun verimini artırmaktı. MASKİ ekipleri gereken çalışmayı yaparak, su sorununu çözdü. MASKİ’nin ekipleri her zaman bizimle ilgileniyor. Memnunum. Emek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.  

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4