Halıtlıya Kesintisiz ve Daha Verimli İçme Suyu için Sondaj Çalışması Yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Halıtlı mahallesine daha verimli, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak adına yeni bir sondaj kuyusu açtı.

Halıtlıya Kesintisiz ve Daha Verimli İçme Suyu için Sondaj Çalışması Yapıldı

Mahalle muhtarı Mehmet Akbaş, “Mahallemizde içme suyu sıkıntımız çözüme kavuşturulacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve ekiplerine teşekkür ederim” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Şehzadeler ilçesine bağlı Halıtlı mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için sondaj çalışması yaptı. Saniyede 8 litre verime sahip suya ulaşılan sondaj, yapılacak testlerin olumlu sonuçlanmasının ardından hat bağlantıları yapılarak mahallelerin kullanımına sunulacak.

“İçme suyu sıkıntımız çözülüyor”

Mahalle muhtarı Mehmet Akbaş, “Mahallemizde yaşanan su sıkıntısına çözüm getirebilmek adına MASKİ Genel Müdürlüğü önemli bir çalışma gerçekleştirdi. Saniyede 8 litre verime sahip çalışmanın olumlu sonuçlanmasının ardından inşallah içme suyu problemi kalmayacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4