Hatun Mahalle Muhtarı Cafer Bülbül: “Büyükşehir ve MASKİ ekipleri sayesinde mahallemizde hiçbir sıkıntı çekmiyoruz.”

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Soma ilçesine bağlı Hatun Mahallesini ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

Hatun Mahalle Muhtarı Cafer Bülbül: “Büyükşehir ve MASKİ ekipleri sayesinde mahallemizde hiçbir sıkıntı çekmiyoruz.”


Mahalle muhtarı Cafer Bülbül, “Cengiz Başkanımızın öncülüğünde Büyükşehir ve MASKİ ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sayesinde alt yapı, su sıkıntısı ve ulaşım anlamında sıkıntı çekmiyoruz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Hatun ilçesine bağlı Hatun Mahallesini ziyarette bulundu. Ziyarette, MASKİ İlçe Şefi Ayşe Yorulmaz da hazır bulundu. Mahalle muhtarı Cafer Bülbül ile bir araya gelen Daire Başkanı Serpil Çakır, istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“Yapılan tüm hizmetlerden memnunuz“

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarı Cafer Bülbül, “Mahallemiz olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerimizin çalışmalarından memnunuz. Cengiz Başkanımızın öncülüğünde Büyükşehir ve MASKİ ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sayesinde alt yapı, su sıkıntısı ve ulaşım anlamında hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. Yapılan tüm hizmetlerden memnunuz. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerimize teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4