Her Şey Sağlıklı Ulaşım İçin

Toplum sağlığına büyük önen veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde toplu taşıma hizmeti veren araçlarda dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Her Şey Sağlıklı Ulaşım İçin
banner43

Salgın hastalıkların insandan insana taşınmasının önlenmesi amacıyla uygulanan çalışma, vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve güvenli bir ortamda ulaşım hizmetinden faydalanabilmesi amacıyla, il genelinde toplu taşıma hizmeti veren araçlarda dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalar kapsamında toplu taşıma araçları koltuklardan, yolcu tutamaçlarına kadar titizlikle dezenfekte edildi. Yapılan çalışmayla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Toplu taşıma araçlarında hizmet verirken vatandaşların sağlıklı ve güvenli seyahat etmesine önem veriyoruz. Bu kapsamda il genelinde toplu taşıma hizmeti veren araçlarda tedbir amaçlı dezenfekte çalışması gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla toplu taşıma araçlarını kullanabilirler” dedi. Toplu taşıma araçlarında seyahat yapan vatandaşlar ise, oluşabilecek salgın hastalıklara karşın, Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı önlem için memnuniyetini ifade etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4