İçme Suyu Depolarına MASKİ Dokunuşu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Mamatlı Mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım onarımını gerçekleştirdi.

İçme Suyu Depolarına MASKİ Dokunuşu

Mahalle Muhtarı Sezai Yaman, “Depomuzun eski hali ile yeni hali arasında dağlar kadar fark var. Depomuzun yeni halini gören herkes yapılan çalışmayı takdir ediyor. Cengiz Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarını daha sağlıklı hale getirmek amacıyla bakım onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Mamatlı Mahallesinde yer alan içme suyu deposu da daha sağlıklı bir yapıya kavuştu. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilendi. Himaye çiti ile çevrilen depoya dışarıdan herhangi bir müdahale edilmesinin de önüne geçildi.

“Depomuzun eski hali ile yeni hali arasında dağlar kadar fark var”

Mahalle Muhtarı Sezai Yaman, “Çok memnunuz. Depomuzun eski hali ile yeni hali arasında dağlar kadar fark var. Depomuzun yeni halini gören herkes yapılan çalışmayı takdir ediyor. Cengiz Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Her zaman Başkanımızın yanındayız” dedi.

 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4