İl Genelinde Dezenfekte Çalışmaları Sürüyor

Koronavirüs salgınına karşı ilk günden bu yana etkin bir mücadele sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezenfeksiyon çalışmalarını da periyodik bir şekilde sürdürüyor.

İl Genelinde Dezenfekte Çalışmaları Sürüyor
banner43

Bu kapsamda kent merkezinde bulunan üst geçitlerde ve il genelinde otobüs durakları, oturma alanları, çocuk oyun grupları gibi toplu kullanım alanlarında da dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını tehdit eden koronavirüse karşı çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde dezenfeksiyon uygulamalarını periyodik olarak gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında kent merkezinde bulunan üst geçitlerde ve il genelinde otobüs durakları, oturma alanları, çocuk oyun grupları gibi toplu kullanım alanları dezenfekte edildi. Hijyen ve dezenfekte çalışmalarına ilk günden itibaren kararlılıkla devam ettiklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vatandaşlarımızın sağlığı için, koronavirüs salgına karşı, ilk günden itibaren tüm ekiplerimiz ile seferber olduk. Bu kapsamda periyodik olarak dezenfekte çalışmamıza devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de halk sağlığının korunması amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4